Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Документація Транслітерація заголовків

Транслітерація заголовків

Застосування транслітерації при генерації короткого імені об'єкту з його заголовку.

При додаванні нових об'єктів на сайт зверніть увагу не те, яке коротке ім'я (Id) отримує даний об'єкт. Зазвичай, коротке ім'я об'єкту формується з його заголовку.

Так, наприклад, якщо заголовок об'єкта Example News Item, то його коротке ім'я буде example-news-item.

У випадку якщо назву об'єкта було подано кирилицею, а не латинськми літерами, то коротке ім'я повинно було б генеруватися, використовуючи правила транслітерації. Так, наприклад, з назви ЛКП Зелений Львів утримуватиме усі парки міста мало б утворитися коротке ім'я об'єкта - lkp-zelenyy-lviv-utrymuvatyme-usi-parky-mista. Загалом транслітерація тайтлів при генерації коротких імен реалізована в продукті plone.i18n.

У деяких випадках правила транслітерації можуть бути не застосовані при генерацїі короткого імені. Тоді, коротке ім'я з заголовка ЛКП Зелений Львів утримуватиме усі парки міста може буде сформовано некоректно, і виглядатиме приблизно так: 41b41a41f-ab41743543b43543d438-41b44c432456432bb

Причинами генерації некоректних коротких імен із заголовків, написаних кирилицею, можуть бути:

  1. Причина: Використання на сайті лише української мови, яку не виставлено як мову по замовчуванню у налаштуваннях сайту.
    Рішення: Спробуйте встановити українську мову як мову по замовчуванню для сайту (Налаштування сайту -> Мова)
  2. Причина: Транслітерація не працює якщо на сайті використовується застаріла версія продукту plone.i18n
    Рішення: Варто оновити продукт plone.i18n
Якщо Ваш сайт є багатомовним і, відповідно, встановлено LinguaPlone, то для кожної мови буде працювати своя транслітерація заголовків з продукту plone.i18n.