Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Документація Переклад об'єкту на інші мови

Як перекласти новину на інші мови

Припустимо у Вас є Плон-сайт з певним вмістом, який Ви бажаєте зробити багатомовним. На сайті встановлено додатковий продукт LinguaPlone, який дозволяє правильно організувати багатомовний сайт. Вибрано основну мову веб-сайту - українську. Інші наявні мови - російська та англійська.

 

Нові елементи, які додають на сайт, створюються основною мовою сайту - українською (якщо в налаштуваннях мови не вибрано створення нового вмісту нейтрально щодо мов). Завдання редактора сайту - перекласти усі об'єкти на російську та англійську мови, а також організувати правильне їх розташування.

Розглянемо спосіб перекладу новини, створеної українською мовою, спершу на англійську, а потім на російську. Для цього потрібно:

 • відкрити новину, яку хочемо перекласти
 • зі спадного меню Translate into (яке появилося після встановлення продукту LinguaPlone) вибираємо English. Прапорці країн справа вгорі вказують на те, у якій мові ми знаходимося у даний момент.
  translate-into
 • у відкритому вікні бачимо зліва оригінальний український вміст, а справа потрібно подати його аналог англійською: заголовок, опис, основний текст:
  edit-en.png
  edit-en1.png
 • Після заповнення всіх необхідних полів потрібно Зберегти зміни. Отримаємо ангійський переклад подій. При потребі змінюємо коротке ім'я англійського перекладу (Дії -> Перейменувати), та обов'язково публікуємо його (Стан -> Опублікувати).
  news-en
 • Аналогічно робимо переклад новини з української на російську, вибираємо Russian з меню Translate into. Вносимо російський аналог новини, зберігаємо та публікуємо.

 

Тепер, вибираючи певний прапорець справа вгорі, ми будемо переключатися між існуюючими перекладами новини.