Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Веб сайти

Веб сайти

Folder Вибрані сайти
Перелік всесвітньо відомих компаній, сайти яких побудовано на основі Системи Управління Вмістом Плон.
Link Plone Network
Каталог веб-сайтів, вміщує описи тисяч сайтів, розроблених на базі системи управління вмістом Плон. Тут також можна знайти інформацію про компанії-розробники з різних країн світу. Мова сайту: англійська.
Link Агентство «Бліц-Преса»
Агенство підписки і доставки. На сьогоднішній день Агентство «Бліц-Преса» є найбільшим агентством України, філії якої розташовані в усіх обласних центрах країни, а також у містах Маріуполь, Кривий Ріг, Кременчук і Севастополь. Мова сайту: російська.
Link Адвокатське об'єднання "Сєвєродонецька колегія адвокатів"
Адвокатське об’єднання «Сєвєродонецька колегія адвокатів» - це перше і доки що єдине адвокатське об’єднання, яке розташоване на території Луганської області, і яке, станом на липень 2008 р., офіційно зареєстроване відповідно до чинного законодавства про адвокатуру. Мова сайту: українська, російська.
Link Бердянський державний педагогічний університет
Бердянський державний педагогічний університет (БДПУ) — вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, що готує фахівців за 27 спеціальностями на таких факультетах, як соціально-педагогічний, філологічний, фізико-математичний, ком'ютерних технологій та систем, тощо. Мова сайту: українська.
Link Виробничо-комерційна фірма "ТАНА"
Виробничо-комерційна фірма "ТАНА" - одне з провідних підприємств України в галузі пластичних мас. ТОВ "ТАНА" є надійним постачальником полімерних матеріалів провідних світових виробників, а також високоякісних композиційних матеріалів власного виробництва. Мова сайту: російська, англійська.
Link ЗАО «Північнодонецький ОРГХІМ»
Сучасна компанія, що надає інженерно-консультаційні послуги в хімічних та нафтогазових галузях. Багаторічна історія і багатий досвід надання послуг у різних географічних регіонах дають можливість фахівцям компанії пропонувати оптимальні рішення для кожного проекту. Мова сайту: російська.
Link Квартири подобово Львів
Оренда квартир в центрі Львова. Представлено опис квартир, умов оренди і супутніх послуг.
Link Клуб любителів і виконавців східного танцю "Аіні"
На сторінках цього сайту зібрано інформацію про витончений східний танець живота. Викладена інформація розрахована як на новачків, які тільки роблять перші кроки в навчанні, так і на більш досвідчених танцівниць, які хочуть підвищити свій рівень або довідатися про танці щось нове. Мова сайту: російська.
Link Офіційний сайт Сєвєродонецької міської ради
Інтернет-портал Сєвєродонецької міської ради, надає широку інформацію не тільки про місто Сєвєродонецьк, але й дає можливість ознайомитися з діяльністю Сєвєродонецької міської ради, її виконавчих органів, познайомитися з життям громади. Мова сайту: українська.
Link Перша комп'ютерна мережа Сєверодонецька "HomeLAN"
HomeLan - перша домашня комп'ютерна мережа м.Северодонецьк, яка надає доступ до комп'ютерної мережі "HomeLan" та Інтернету з використанням можливостей технології Ethernet. Мова сайту: російська.
Link Проект економічного та соціального розвитку Львівської області
Мета Проекту Розвитку Львівщини (ЛДП) - підтримка всебічного економічного зростання Львівської області в контексті розширення кордонів Європейського Союзу. Мова сайту: українська.
Link Республика.Ру
Суспільно-політична газета "Республика.Ру" міста Рубіжне. Мова сайту: російська.
Link Свято-Успенська парафія міста Остер
Храм на честь Успіння Божої Матері у м.Остер. Мова сайту: українська.
Link Системний аналіз та інформаційні технології
Міжнародна науково-технічна конференція "Системний аналіз та інформаційні технології". Мова сайту: англійська, українська, російська.
Link Системні дослідження та інформаційні технології
Інститут прикладного системного аналізу НАН України та Міністерства освіти і науки України видає міжнародний науково-технічний журнал "Системні дослідження та інформаційні технології". Журнал публікує роботи теоретичного і прикладного характеру в широкому спектрі проблем, пов'язаних із системними дослідженнями та інформаційними технологіями. Мова сайту: англійська, українська, російська.
Link Товариство "М.Ж.К."
Офіційний сайт товариства "Молодіжного Житлового Комплексу" у місті Луцьк. Мова сайту: українська.
Link ТОВ «НВП ТЕЛСІС»
Фірма ТОВ «НВП ТЕЛСІС» пропонує розробку, виготовлення і поставку обладнання для збору інформації та управління технологічними процесами в промисловості та на транспорті, створення відеотабло, відеоекранов, та інших електронних світлодіодних систем відображення інформації. Мова сайту: російська.
Link ТОВ "Регіна"
Газоаналізатори і газоаналітична техніка. Розробка, виготовлення, доставка систем газового аналізу. Доставка газоаналізаторів, сигналізаторів, гігрометрів. Ремонт, обслуговування. Мова сайту: російська.
Link Українська студія перекладів
Українська студія перекладів – це Інтернет-агенція перекладів та локалізації, що надає послуги з письмового та усного перекладу клієнтам з усього світу. Мова сайту: українська, англійська.
Link Фундація Зелений Кіт
Сайт Міжнародної Благодійної Організації "Фундація Зелений Кіт", метою якої є здійснення благодійної діяльності в інтересах зміцнення потенціалу екологічних неурядових організацій, їх спільнот та сприяння розвитку їх співробітництва за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій. Мова сайту: українська, російська, англійська.
Link Хіміко-технологічний факультет НТУУ-"КПІ"
Хіміко-технологічний факультет Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" - це один з найбільших та авторитетних в Україні науково-педагогічних колективів, який готує фахівців для хімічної промисловості та науково-дослідних інститутів хімічного профілю. Мова сайту: українська, англійська, російська.
Link Шкільна фізика
Навчальний сайт "Шкільна фізика" містить відповіді на основні теортетичні питання, що стосуються викладення шкільного курсу фізики або окремих його розділів, фізичні довідники, збірники задач та тестів, інструкції до типових лабораторних робіт і робіт фізичного практикума. Мова сайту: українська.