Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Документація Як стати Учасником порталу

Як стати Учасником порталу

Приєднання до порталу дає Вам право як Учаснику, поповнювати його вміст, такий як, новини, документи, зображення і т.д.

Для приєднання до порталу, виберіть посилання "Зареєструватися" в верхньому правому кутку сторінки або "Новий користувач?" в блоці Вхід, який розташований з лівою сторони сайту нижче навігаційних посилань.

register.png

Після виконання вказаної інструкції відкриється Форма реєстрації, яку необхідно заповнити. Червоний квадрат біля поля на формі означає, що заповнення даного поля є обов'язковим. Коли Ви оберете будь-яке поле з'явиться підказка зліва від курсора. Перехід між полями форми можна здійснювати за допомогою кнопки  "Таб" клавіатури або натискаючи лівою кнопкою мишки.

join-form.png
Форма містить наступні поля вводу:

  • Повне ім'я: Ваше повне ім'я.
  • Псевдонім: Ім'я, під яким ви будете заходити на сайт.
  • Електронна пошта: Адреса вашої електронної пошти. Необхідна на той випадок, коли Ви забудете пароль. У такому випадку він буде надісланий Вам. Адресу електронної пошти можна змінити після реєстрації.
  • Пароль і Підтвердіть пароль: пароль який Ви бажаєте використовувати; пароль повинен бути довжиною більше ніж 5 символів і може містити літери, числа та знаки підкреслення (_). Паролі залежать від регістру символів, наприклад "ПАРОЛЬ" та "пароль" є різними.
  • Надіслати пароль?: Відмітьте цей пункт, якщо бажаєте, щоб пароль було вислано Вам на електронну скриньку.

 

Після заповнення форми, натисніть Зареєструватися, щоб ваша інформація була збережена в базі. Вас привітають як члена спіьноти. Потім натисніть Ввійти, щоб одразу потрапити на сайт. welcome.png

 

Таким чином Ви портапите в систему. Зауважте, що справа вгорі з'явиться посилання з Вашим іменем. Перейшовши по даному посиланню, Ви зможете потрапити на сторінку, ще Ви зможете відредагувати персональні дані та встановити певні налаштування.

login.png

 

Після того, як завершити роботу на сайті, перейдіть по посиланню Вийти справа вгорі.

При наступних входах на сайт використовуйте посилання Вхід справа вгорі, та у запропонованій формі введіть Ваш псевдонім та пароль.

login-form.png