Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Документація Публікація вмісту

Публікація вмісту

Публікація є невід'ємною частиною процесу створення нового вмісту на порталі.

Створивши будь-який об'єкт вмісту, наступним кроком - є публікація цього об'єкту для того, щоб він був видимий для інших відвідувачів сайту. Ви можете зробити це змінивши його стан за допомогою спадного меню Стан, яке знаходиться зліва вгорі документу.

По замовчуванню в системі Плон наявні такі стани:

 • Приватний (Private). Новостворений об'єкт має стан приватний по замовчуванню. Елементи в цьому стані можуть бути видимими і редагуватися лише їх власниками та людьми з адміністраторським доступом до теки, в якій елементи знаходяться. Такі об'єкти не з'яв­ляються в результатах пошуку чи навіґаційному меню інших користувачів. Дані елементи можуть також редагуватися менеджерами сайту.
  private.png
   
 • Непідтверджений / Чекає рецензії (Pending). Вміст, який чекає на розгляд  - включає елементи, які були подані на розгляд рецензента членами сайту. Редактори сайту отримають запрошення опублікувати цей контент або забракувати його. Цей вміст можуть редагувати лише редактори (рецензенти) і менеджери.
  pending.png
 • Опублікований (Published). Опублікований елемент є ви­димий для всіх відвідувачів сайту. Він з'являється в результатах пошуку і навігаційному дереві.
  published.png
 • Видимий (Visible). У версіях Плону до 3 новостворені об'єкти мали стан видимий по замовчуванню. Це означало, що такий об'єкт може бути знайдений лише через пошуковий механізм або за прямою адресою розташування, але не буде доступний з навігації сайту.


Залежно від Вашої ролі на сайті, Ви можете Опублікувати об'єкти одразу ж або Подати на публікацію, тобто подати їх на розгляд редактору (переглядачу) для погодження. У будь-якому випадку, Ваша задача здійснюється за допомогою спадного меню Стан  в верхньому правому кутку цього вікна.

Опублікувавши об'єкт, пізніше Ви можете відкликати його, вибравши Відкликати в меню Стан і відправити його на доопрацювання.