Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Діяльність спільноти Всесвітній День Плону 2010

Всесвітній День Плону 2010

— зберігається у:

28 квітня 2010 року відбувся третій щорічний Всесвітній День Плону.

WPD 2010Цього року вже втретє святкували Всесвітній День Плону. В цей день 28 квітня численні спільноти користувачів СКВ Плон організовували зустрічі, семінари, круглі столи та інші заходи в рамках всяткування. Згідно з офіційними даними близько 45 організацій в усьому світі долучилися до святкувань. На таких заходих в основному відбувалися доповіді на теми пов'язані з роботою у Системі Керування Вмістом Plone. Говорилося про її переваги, перспективи розвитку та використання у різного виду проектах. 

Українська спільнота користувачів Плону, а саме компанія Група Квінта організувала зустріч для українських Плон-користувачів. В рамках зустрічі було представлено такі доповіді:

 • "Plone 4. Що нового?" Сергій Вальчук розповів про те, як розвивається Plone 4 версії. Сергій звернув увагу на основні зміни, які принесла з собою 4 (поки ще)  бета версія. В основному говорилося про функціональні зміни та зміни в інтерфейсі для користувачів, а саме: про нове в Plone Control Panel, про нововведення стосовно управління зображеннями, про новий текстовий редактор TinyMCE, який прийшов на заміну Kupu, а також про нове в управлінні портлетами.
  Serhiy Valchuk
 • "Календарі для Plone-сайтів" Ольга Пелішок зробила огляд існуючих додаткових продуктів для Plone 3 для створення календаря. Дана доповідь мала на меті ознайомити слухачів з найбільш популярними додатками, таким як: CalendarX, Plone4Artists Calendar, zopyx.multieventcalendar, та vs.event.
  Olha Pelishok
 • "Plone SEO: Пошукова оптимізація Плон сайтів" Ігор Берегуляк розповів про особливості пошукової оптимізації Плон сайтів. Ігор говорив про чинники, які впливають на результати пошуку, про генерацію уніфікованого локатору ресурсів (URL) в Plone, та про додаткові продукти для пошукової оптимізації Plone сайтів. Також велику частину доповіді було присвячено роботі з Google Webmaster Tools та robots.txt в базовому Plone. Ігор також запропонував кілька ідей стосовно того, що потребує змін в Плон сайті стосовно питань SEO оптимізації.
  Ihor Berehuliak
 •  Останнім мав слово Мирослав Опир і доповідав він про автоматизацію розробки, тестування та адміністрування Plone сайтів.
  Myroslav Opyr

Фотографії зі святкування WPD у Львові шукайте у розділі "Фотографії".