Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Діяльність спільноти Всесвітній День Плону 2009

Всесвітній День Плону 2009

— зберігається у:

22 квітня 2009 року відбувся другий щорічний Всесвітній День Плону.

WPD-2009.pngТрадицію святкування Всесвітнього Дня Плону продовжили цього року - 22 квітня 2009 вже вдруге було відзначено Всесвітній День Плону. В рамках заходу відбулося близько 45 зустрічей та семінарів по цілому світу на усіх континентах, на яких обговорювали основи роботи з системою Плон, відзначали її переваги, та розповідали про її використання у різний проектах. Найбільше заходів відбулося цього дня в Європі (див. на карті).

Метою святкування цьогорічного Дня Плону була (так само, як і минулого разу) його популяризація та поширення в різні сфери діяльності: освітні, бізнесові, урядові та неурядові проекти.

Українська спільнота користувачів Плону не могла стояти осторонь та не долучитися до святкувань, тому у Львові компанією "Група Квінта" було організовано зустріч, в рамках якої було представлено такі доповіді:

  • "Нове в Plone 3.3. Чого чекати від Plone 4." Автор доповіді Віталій Подоба підготував інформацію про теперішній стан розробки системи Плон, базуючись на змінах, які приніс з собою другий кандидад до релізу Plone 3.3, який нещодавно побачив світ. Віталій розповів про 11 нововведень, що відбулися в даному релізі. Багато уваги було також приділено ознайомленню слухачів із запланованими нововведеннями до наступного великого релізу Plone 4, який відбудеться у 2010 році.
    P1090784.JPG
  • "Перегляд Plone-базованих вебсайтів на мобільних пристроях." автор: Юрій Гвоздович. Дана презентація мала на меті ознайомити слухачів з найбільш популярними мобільними операційними системами та переглядачами. Говорилося про особливості розробки мобільних веб сайтів, базованих на Plone.
    P1090796.JPG
  • "Електронна комерція: рішення для Plone системи." автор: Ольга Пелішок. У даній доповіді йшлося про особливості роботи з інтернет-магазинами, способами організації електронної комерції на Plone веб-сайтах. Було розглянуто два найбільш популярні рішення для Плону - PloneGetPaid та EasyShop.
    P1090774.jpg

 

Більше фотографій зі святкування у Львові можна знайти у розділі "Фотографії".
quinta.jpg