Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Діяльність спільноти Всесвітній День Плону 2008

Всесвітній День Плону 2008

— зберігається у:

7 листопада 2008 року відбувся перший Всесвітній День Плону

World Plone day 2008Цього року вперше святкували День Плону - 7 листопада! Всесвітній день Плону відзначали у 22 країнах на 5 континентах. Загалом, в рамках святкування Всесвітнього Дня Плону відбулося більше 50-ти заходів.

Доповіді та презентації, проведені в цей день, мали на меті популяризувати систему управління вмістом Плон по цілому світі. Найбільше уваги було приділено поширенню використання системи Плон в освітніх, урядових, неприбуткових, та бізнес-проектах. Члени Плон-спільноти організовали низку зустрічей та семінарів, на яких обговорювали роботу системи Плон, відзначали переваги її використання, розповідали про те, як саме можна використовувати Плон у різного виду проектах.

Українська спільнота користувачів Плону також долучилася до святкування Всесвітнього Дня Плону. Так, у Львові було організовано семінар для усіх бажаючих ознайомитися з системою управління Плон.

В рамках Львівської зустрічі усі пристутні мали змогу ознайомитися з основами роботи з системою управління вмістом Плон, а також з перевагами викоритання системи Плон в освітніх та урядових проектах. А саме, було підготовлено такі доповіді:

Львівське свякування Всесвітнього Дня Плону координувалося компанією "Група Квінта". Фото зі святкування у Львові можна переглянути у розділі "Фотографії".

quinta-wpd2008.jpg

Окрім проведення доповідей та презентацій з метою популяризації системи Плон в Україні, також було надруковано спеціальні футболки з логотипами Плону та Української спільноти користувачів Плону.