Особистий інструметарій
Ви знаходитеся тут: Головна Веб сайти Вибрані сайти

Вибрані сайти

Перелік всесвітньо відомих компаній, сайти яких побудовано на основі Системи Управління Вмістом Плон.

Link Central Intelligence Agency
Central Intelligence Agency - центральне розвідувальне управління (ЦРУ) є незалежним агенством уряду США, що відповідає за забезпечення національної безпеки. Основним його завданням є збір, оцінка та разповсюдження інформації, отриманої іноземною розвідкою з метою допомогти Президенту та членам уряду США в прийнятті рішень, що стосуються національної безпеки. Мова сайту: англійська.
Link Connexions
Connexions - це некомерційний проект, започаткований у Rice University у 1999 році з метою створення нового погляду на те, як можна писати, редагувати і публікувати навчальні посібники. Тут кожен може зробити свій внесок до створення навчальних матеріалів, можна копіювати та використовувати матеріали, поєднувати їх, створюючи нові веб-курси чи підручники. На Connexions опубліковано багато безкоштовних наукових та навчальних матеріалів для усіх - від дітей до студентів та професіоналів. Більше мільйона людей з 157 країн долучаються до створення матеріалів з різних галузей, від комп'ютерних наук і музики - до біології та математики. Окрім матеріалів англійською мовою, тут також можна знайти роботи, написані китайською, італійською, японською, португальською, іспанською та тайською мовами. Мова сайту: англійська.
Link NASA Science - Science Mission Directorate
Science Mission Directorate (SMD) - співпрацює з державним науковими організаціями, виступає спонсором наукових досліджень, а також розробляє та використовує супутники і зонди у співпраці партнерами НАСА по всьому світу з метаю дати відповіді на основні питання щодо існування Всесвіту. Метою діяльності SMD є вивчення еволюції і долі Всесвіту, а також пояснення природи дивних явищ, які формують його. SMD також займається вивченням Сонячної системи, життя у Всесвіті, а також того, які форми життя можуть існувати за межами Землі. Мова сайту: англійська.
Link Novell OpenCourseWare
Novell OpenCourseWare - безкоштовне загальнодоступне джерело високоякісних навчальних матеріалів, огранізованих по курсах. OpenCourseWare підтримують такі навчальні заклади, як юридичний факультет Гарвардського університету, Державний університет штату Юта та корпорація Novell. Мова сайту: англійська.